YETİME SAHİP ÇIKALIM

Ülkemiz sınırları içinde yaşayan ve muhtaç durumda olan tüm yetimlere milliyetini ayırmaksızın elimizi uzatıyor ve destek oluyoruz. Zalimin zulmünden kaçmış, ülkemize sığınmış ümmetin yetimleri suriyeli çocukların da yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

 

RABBİMİZİN BİZLERE NASİP ETTİĞİ HER KAZANÇTA YETİMİN HAKKI VARDIR

Ülkemiz sınırları içinde yaşayan ve muhtaç durumda olan tüm yetimlere milliyetini ayırmaksızın elimizi uzatıyor ve destek oluyoruz.

Zalimin zulmünden kaçmış, ülkemize sığınmış ümmetin yetimleri suriyeli çocukların da yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Bu çocukların her birinin bir hayali var. Kimi doktor, kimi mühendis, kimi öğretmen yada hafız olmak istiyor.

Allah bizlere güç verdikçe yetimlerin elinden tutmaya, onları okutmaya devam edeceğiz...

Rabbimizin rızasını umarak çıktığımız bu yolda siz mümin kardeşlerimizi de yanımızda görmek ve sizlerle omuz omuza olmak istiyoruz.

Rabbimizi rızası yetimlerin göz yaşlarında saklıdır.

 

Yetim Çalışmalarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin: 0539 646 71 66

Bir Yetimin Aylık Burs Bedeli 350 TL dir. ONLİNE BAĞIŞ )

 

 

"KOMŞUSU AÇ İKEN YATAN BİZDEN DEĞİLDİR" buyuran Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (as)'ın ümmeti olarak yetimlerin yaralarıma merhem olmak, acılarına ortak olmak, ihtiyaçlarını gidermek ve onların göz yaşlarını dindirip en güzel şekilde yetişmelerine destek olmak biz müminlerin vazifesidir.


 

Çok çalışacağız...
Vakti olan vaktinden, malı olan malından fedakarlık edecek ve Allah'ın hoşnutluğunu kazanmak için her fırsatta yetimlerin yanında olacağız.

Siz Ey mümin kardeşimiz!
Geliniz yetimlerin göz yaşlarını dindirelim. Onların arşı titretecek dualarını alalım. Onları birer doktor, birer mühendis birer hafız yapalım..
.

 

 

Yetim Çalışmalarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin: 0539 646 71 66

Bir Yetimin Aylık Burs Bedeli 350 TL dir. ( ONLİNE BAĞIŞ )

Paylaş: